CYBELEC – DNC 61 G16


CYBELEC – DNC 61 G16

DNC 60, inerek veya çıkarak vuran tablalı ve makaslı, senkron ve asenkron abkant presler için kullanılabilir.

DNC 60, pek çok yardımcı fonksiyonu ve 4 adede kadar sayısal ekseni kontrol edebilir. Büyük tuşlu basitleştirilmiş tuş takımı ve yanısıra arka aydınlatmalı LCD ekran (130x75mm), üst düzeyde bir nümerik kontrol ile karşılaştırılabilir kullanım ile yüksek konfor sağlar.

Kolay programlanması, tüm eksenleri, giriş/çıkışları ve yardımcı fonksiyonları ihtiyaçlara göre yapılandırmaya izin verir.

DNC 60, kontrol paneline veya elektrik kabinine kolayca bütünleşme için tasarlanmıştır. İyi tasarlanmış muhafaza, cihazı hem elektriksel hem de mekaniksel olarak korur ve kendi montaj donanımına sahiptir.


Standart yapılandırma: Y, X-R veya diğer kombinasyonlar (Azami 3 motor ekseni).
EasyCut sayfası hemen anlaşılması için simgeleri kullanarak, mükemmel okunabilirlik sunuyor.

DNC 60 G ayrıca; diziler, parça programları vs. ile tam bir nümerik kontrol olarak programlanabilir.
DNC 60 G arka dayamayı, arka dayamayı geri çekmeyi, arka dayamayı kaldırmayı yönetir ve otomatik olarak açıyı, bıçak boşluğu mesafesini (1 veya 2 uygulayıcı) ve kesme uzunluğunu ayarlar. DNC 60 G öntanımlı mesajları operatöre gösterebilir.

DNC 60 tüm elektronik elemanları, SMD teknolojisini kullanan tek bir kart üzerinde barındırır. FLASH bellek, seçenek olarak, RS232 link ile yazılımı güncellemeye olanak sağlar. Basit devreye alma, yanısıra tek bir 24VDC güç kaynağı kurulum ve kablolama maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

SMD, ASIC ve çoklu işlemciler ile tek kart üzerinde geliştirilmiş nümerik kontrol  operatöre her zaman istediği performans ve güvenilirliği verir.

Dahili yedekleme, operatöre üretici ayarlarını herhangi bir zamanda abkanta yeniden yüklemeye olanak sağlar. Bu, abkant sahibine daha fazla güven verir.

Tuş takımının büyük tuşları operatöre eldivenleriyle programlamaya imkan tanır.

DNC 60'ta geniş bir dil yelpazesi mevcuttur.


Ürün ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz...