CYBELEC – DNC 64 PS8


CYBELEC – DNC 64 PS8

DNC 60 PS: Senkronize abkant presler için nümerik kontrol.
Standart yapılandırma: Y1-Y2, X-R (Azami 2 motor ekseni). DNC 60 standart hidrolik veya mekanik bombeleme sistemini ve basınç orantılı valfi yönetir, izin verilen bükmeyi hesaplar ve bir parçayı programlamak için saniyeler içinde basit bir sayfa önerir. Cihaz, tüm fonksiyonları EC güvenlik kurallarına uygun olarak bütünleştirir.

Tüm DNC 60 PS sürümleri, PC 1200  çevrimdışı yazılım ile beraber gelir.

PC 1200 yazılımı, ofisteki bir PC'den programı hazırlamaya, önerileri hesaplamaya ve parçaların uygulanabilirliğini kontrol etmeye olanak tanır. Makinada zaman kaybı olmaz. 

DNC 60 tüm elektronik elemanları, SMD teknolojisini kullanan tek bir kart üzerinde barındırır. FLASH bellek, seçenek olarak, RS232 link ile yazılımı güncellemeye olanak sağlar. Basit devreye alma, yanısıra tek bir 24VDC güç kaynağı kurulum ve kablolama maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

SMD, ASIC ve çoklu işlemciler ile tek kart üzerinde geliştirilmiş nümerik kontrol  operatöre her zaman istediği performans ve güvenilirliği verir.

Dahili yedekleme, operatöre üretici ayarlarını herhangi bir zamanda abkanta yeniden yüklemeye olanak sağlar. Bu, abkant sahibine daha fazla güven verir.

Tuş takımının büyük tuşları operatöre eldivenleriyle programlamaya imkan tanır.
DNC 60'ta geniş bir dil yelpazesi mevcuttur.
Ürün ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz...