CYBELEC – DNC 604S-PS/B


CYBELEC – DNC 604S-PS/B
DNC 600S PS: Senkronize abkant presler için nümerik kontrol.
Standart yapılandırma: Y1-Y2, X-R (Azami 2 motor ekseni). Standart olarak, DNC 600S hidrolik veya mekanik bombeleme sistemini ve basınç orantılı valfi yönetir, izin verilen bükmeyi hesaplar ve bir parçayı programlamak için saniyeler içinde basit bir sayfa önerir. Cihaz, tüm fonksiyonları EC güvenlik kurallarına uygun olarak  bütünleştirir.

Yüklenen yazılıma bağlı olarak, senkron veya asenkron abkantlar (ya inerek ya da çıkarak vuran tip) için kullanılabilir.
DNC 600S nümerik kontrolün standart sürümü 4 eksene kadar ki bunların ikisi abkant presler için özel olarak tasarlanmış senkron hidrolik eksendir, kontrol edebilir.
Büyük tek renkli (monokrom) ekran ve büyük tuşlu, basitleştirilmiş tuş takımı DNC 600S'i programlamayı eldivenliyken bile kolaylaştırır.

DNC 600S için geniş bir dil seçeneği mevcuttur.

Yazılım; makina üreticisine, tüm eksenleri, giriş/çıkışları ve yardımcı fonksiyonları ihtiyaçlarına göre yapılandırmasına izin verir.
SMD, ASIC ve çoklu işlemcilerle tek kart üzerinde geliştirilmiş sayısal kontrol,  operatöre her zaman istediği performans ve güvenilirliği verir.
DNC 600S'in FLASH belleği, seri bir link ile herhangi bir anda yazılımı güncellemeye olanak sağlar.
Dahili yedekleme, operatöre üretici ayarlarını herhangi bir zamanda abkanta yeniden yüklemeye olanak sağlar. Bu, abkant sahibine daha fazla güven verir.

Yardımcı alt panel üreticiye, daha fazla konfor ve verim için makinanın temel butonlarını ve anahtarlarını programlama ünitesiyle birleştirme imkanı verir.


Donanımla Gelen Çevrimdışı PC Yazılımı
Tüm PC 1200 yazılımı, ofisteki bir PC'den programı hazırlamaya, önerileri hesaplamaya ve parçaların uygulanabilirliğini kontrol etmeye olanak tanır. Makinada zaman kaybı olmaz. Ürün ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz...